Lumekoristus

Teostame lumekoristust Tallinnas ja Harjumaal. Lumekoristuseks kasutame Volvo ja JCB kopplaadureid ja minilaadurit CAT. Kopplaadureid kasutatakse suuremate objektide puhul. Need masinad on varustatud 3,2 meetri laiuste lumesahkadega. Väiksemate objektide puhul kasutame Bobcat tüüpi minilaadurit.

sahad

Üldjuhul pakume mehhaniseeritud lumekoristuse teenust, kuid koostöös partneritega suudame teostada ka väiksemaid töid, kus on vaja rohkem kasutada inimjõudu.  Näiteks katused ja raskust halvasti taluvad pinnad.
Lund teisaldame objektilt multilift tüüpi kalluritega.
Kui Te pole lumekoristustöid varem tellinud, siis kindlasti tuleks masina operaatorile objekti tutvustada ja näidata, kus on lumeladustamise kohad.
Lumekoristust teostame nii tunnitöö alusel teenustööna kui ka hoolduslepingute alusel.
Masina tööaega hakatakse arvestama ja lõpetatakse baasis. Kui masin stardib teiselt objektilt, siis aeg läheb käima teiselt objektilt.

Et saaksime Teile hinnapakkumise koostada, on vajalik enne seda objektiga tutvumine, objekti skeem ja ruutmeetrid. Helistage kohe ja me saadame objektijuhi objektiga tutvuma. Peale objektiga tutvumist  saame teile teha ka juba konkreetsema hinnapakkumise.

MEHHANISEERITUD LUMEKORISTUSE HINNAD:

Kopplaaduritega 38.-/h
Minilaaduritega 38.-/h
Lume äravedu 110.-/ 22m3 konteiner
Küsi infot